řemeslníci každodenní potřeby
jsme tu pro vás non-stop
logo FRYDL Servis
non-stop
770 61 61 61
Máme e-sgop
Máme e-sgop

Termostat jako základ úspory energií na vytápění

Mistři řemesla doporučují

Termostat je základem úspory energií při vytápění! Kvalitní termostat významně sníží náklady na provoz. Kvalitní a dobře nastavený prostorový termostat dokáže zvýšit komfort při užívání topení zcela automaticky. Jakmile jednou nastavíte termostat, už o něm nemusíte ani vědět. Prostorový termostat je tedy základem pro dobré vytápění.

zobrazit celý článek

Technici Frydl servisu měnili 60 let starý bojler.

Rozhovory

Po 60 letech provozu tohoto bojleru potřeboval vyměnit, byl prý už trochu starý...

zobrazit celý článek

Teplo bude! - Celý záznam besedy v Praze Suchdol

Rozhovory

Záznam z besedy v městské části Praha Suchdol na téma jak správně topit v době energetické krize.

zobrazit celý článek

Třetí místo na Czechman Triatlonu a bronzová medaile z Mistrovství ČR ve středním triatlonu pro Pavla Wohla

Podporujeme

Na startu letošního ročníku Czechman Triatlonu, největším triatlonovém podniku pořádaném v České republice, se sešla kompletní česká špička. Pavel Wohl, s podporou FRYDL Servisu, obhájce loňského prvenství v tomto závodě, nakonec získal třetí místo. Přečtěte si rozhovor s Pavlem Wohlem o průběhu tohoto napínavého závodu.

zobrazit celý článek

TEPLO - Bude drahé a nedostupné?

Rozhovory

Jak vybrat správné vytápění a jak šetřit spotřebu při topení – Rozhovor s Pavlem Frydlem, ředitelem montážních firem Frydl servis a Plynoservis Jílek.

zobrazit celý článek

Tepelné čerpadlo: Luxus, nebo standard?

Mistři řemesla doporučují

Ceny energií jdou nahoru a každá domácnost tak řeší, jakým zdrojem vytápět. Bezpracné, ekologické a levné topení poskytují tepelná čerpadla, která se postupně stávají standardem, podobně jako dříve například kotle na zemní plyn.

zobrazit celý článek

Rekonstrukce stoupaček: Jak na to, aby vše dopadlo dobře

Rady a návody

Výměna stoupaček může proběhnout pohodově a bez komplikací, pokud ji dobře naplánujete a necháte ji na odbornících. Jak postupovat, aby se rekonstrukce neproměnila v tragédii? A na co si dát pozor?

zobrazit celý článek

Jak přežít práci ve výšce a co je k tomu zapotřebí?

Rozhovory

Práce ve výškách vyžaduje jistou míru bezpečnosti. Abyste své snahy přežili, navštívili jsme prodejnu s vybavením pro výškové práce a arboristiku Fall Protection. V krátkém rozhovoru vám ukážeme, že vaše bezpečnost i v extrémních situacích není nic nedosažitelného.

zobrazit celý článek

Co je s tím bojlerem? A potřebuje vyměnit?

Rady a návody

Bez teplé vody by byl náš život mnohem méně pohodlný. Všichni jsme zvyklí otočit kohoutkem a užít si komfort. Nejčastěji se v českých domácnostech voda ohřívá v bojleru. A nejlepší je takový bojler, o kterém vůbec nevíte. Abyste s ním měli co nejméně starostí, jsme tady my. Pomůžeme vám s jeho výměnou, servisem i opravou.

zobrazit celý článek

Jak vybrat a vyměnit plynový kotel?

Mistři řemesla doporučují

Výměna plynového kotle se může zdát jako náročná věc. Musíte ho vybrat, domluvit se s řemeslníky, všechno naplánovat. Ukážeme vám, jak to děláme my a poradíme vám s výběrem správného zařízení, typu a značky. Ráno začneme. Odpoledne topíte.

zobrazit celý článek